بزرگترین تلویزیون شهری کشور

ارتفاع این نمایشگر به اندازه یک ساختمان سه طبقه و عرض آن به اندازه یک تریلر 18 چرخ است.

این نمایشگر به مساحت 153 متر مربع در ارتفاع 21 متری از سطح زمین با استفاده از 11000 کیلوگرم آهن آلات برای ساخت سازه اسکلت فلزی ودر مجموع با وزن 21000 کیلوگرم بر روی نمای مجتمع تجاری البرز مال نصب گردید.

نیروی هوایی ارتش

یکی از افتخارات گروه صنعنی صاب برنده شدن در ارزیابی کیفی بسیار سختگیرانه فرماندهان دانشگاه نیروی هوایی شهید ستاری میباشد.

در سالن اجتماعات این دانشگاه 27 متر مربع ویدئو وال نسل پیشرفته SEAMLESS با تکنولوژی LED نصب و راه اندازی گردید.

با توجه به محدودیت زمانی کارفرما، گروه صنعتی صاب با تلاش شبانه روزی، این نمایشگر غول پیکر را در 5 روز نصب و راه اندازی نمود.

نیروی دریایی سپاه پاسدران

گرووه صنعتی صاب مفتخر به اجرای پروژه دو دستگاه تلویزیون شهری به مساحت 30 متر مربع بصورت  متحرک برای معاونت فاواوا نیروی دریای سپاه پاسداران استان هرمزگان  میباشد.

این تلویزیون های شهری غول پیکر ویژه مناطق گرم و شرجی طراحی و تولید شده اند که قابلیت کارکرد در دمای 60 درجه سانتیگراد و رطوبت 90 درصد را دارا میباشد.

بازار طلای استان البرز

باتوجه به اهمیت مدیریت بازار طلای استان البرز به برند سازی و تبلیغات موثر، تلویزیون شهری را به عنوان ابزاری بسیار موثر انتخاب و گروه صنعتی صاب مفتخر به اجرای این پروژه به مساحت 12 متر مربع گردید.

این نمایشگر غول پیکر در ارتفاع بیش از 20 متر از سطح زمین نصب و از سال 1392 در حال بهره برداری است.

ریاست جمهوری

(معاونت برنامه ریزی و  نظارت راهبردی)

با توجه به اهمیت نمایشگر های LED در پیام رسانی، سالن اجتماعات این معاونت توسط گروه صنعتی صاب در سال 1392 به دو دستگاه نمایشگر مونو کالر مجهز گردید.

وزارت امور خارجه

)تالار دیپلماتیک(

با توجه به اهمیت برگزاری همایش ها و سخنرانی ها و افزایش شکوه مراسم ها،گروه صنعتی صاب موفق به اجرای 3 دستگاه ویدئو وال نسل پیشرفته SEAMLESS با مجموع 40 متر مربع در تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه گردید.

وزارت ميراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

اطلاع رسانی و معرفی توانمندی های وزارت محترم به شیوه تاثیر گذار از دغدغه های مهم مدیران فهیم میباشد که بر این اساس استفاده از ویدئو وال های نسل پیشرفته برند SAB تصمیم قابل تحسین مدیران وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دست را در بر داشت،و یک دستگاه نمایشگر غول پیکر به مساحت 12 متر مربع توسط گروه صنعتی صاب نصب و راه اندازی گردید.

وزارت کشور

)تالار 600 نفره)

تالار های وزارت کشور یکی از مهترین مکان های برگزاری همایش ها، سخنرانی ها و کنسرت هاست، مدیران فهیم وزارت نقش بسزای ویدئوال های نسل پیشرفته SEAMLESS در برگزاری هرچه باشکوه تر مراسمات را میدانند.گروه صنعتی صاب موفق به نصب و راه اندازی 15 متر مربع این نوع نمایشگرهای غول پیکر درتالار کوچک گردید.

سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران

 گروه صنعتی صاب موفق به نصب و راه اندازی چندین دستگاه ویدئو وال نسل پیشرفته SEAMLESS در اندازه های مختلف در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شده است.

نمایشگرهای صاب با داشتن بالاترین REFRESH RATE و باترین سطح نمایش واقعی رنگ ها، لذت تصویربرداری دل چسب را برای مدیران فنی و فیلمبرداران محترم شبکه های سیما را به ارمغان آورده است.

شرکت ارتباطات مبین نت

یکی دیگر  از افتخارات گروه صنعتی صاب سربلند شدن در ارزیابی کیفی سختگیرانه مدیران محترم شرکت ارتباطات مبین میباشد.یک دستگاه تلویزیون شهری به مساحت 18 مترمربع در ارتفاع بیش از 20 متر بر روی ساختمان کارفرما نصب و راه اندازی گردید.این تلویزیون غول پیکر به از سال 1396 تا کنون به مدت 3 سال بصورت شبانه روزی روشن و  در حال بهره برداری است.

شرکت توزیع نیروی برق بندر خمیر

این پروژه تلویزیون شهری در سال 1395 توسط گروه صنعتی صاب اجرا گردید که تا کنون به مدت 4 سال است درگرمای شدید و رطوبت بالای بندر خمیر روشن و در حال کار است.

موسسه آموزشی مدرسان شریف

مهمترین مسئله مطرح شده برای کارفرمای گرامی فیلمبرداری بدون نویز و خطوط راه راه از ویدئو وال هنگام ضبط تصاویر آموزش های اساتید بود که استفاده از  ویدئو وال های نسل پیشرفته  صاب راهکاری عالی برای حل این مسئله بود. دو دستگاه نمایشگر به مساحت 12 متر مربع در استودیوهای تخصصی موسسه مدرسان شریف نصب و راه اندازی گردید.

موسسه آموزشی تام لند

علاوه بر مسئله فیلمبرداری بدون نویز و خطوط،مسئله داشتن تصویری با وضوح بالا برای پخش زنده و اینترنتی برای کارفرما مطرح بود که از ویدئو وال های نسل پیشرفته  صاب راهکاری عالی برای حل این مسئله استفاده شد.یکدستگاه ویدئو وال غول پیکر به مساحت 18 متر مربع توسط گروه صنعتی صاب ،نصب و راه اندازی گردید.

مجتمع تجاری رویال مال

باتوجه به آغاز مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا، مدیریت این مجتمع استفاده از ویدئووال های نسل پیشرفته گروه صنعتی صاب را راهکاری بینظیر برای پخش مستقیم مسابقات در فود کورت خود جهت نشان دادن اهمیت فراوان برای مشتریان و ب ارمغان آوردن خاطره ای دلچسب دانست.

در این مجتمع تجاری دو دستگاه ویدئووال SEAMLESS به مساحت 20 متر مربع نصب و راه اندازی گردید.

مسجد جامع شهرک غرب

سالن اجتماعات مسجد جامع شهرک غرب، یکی از سالن های معتبر برای برگزاری مراسم ها خاص میباشد.

با توجه به اهمیت هیئت امنای مسجد به با شکوه برگزار کردن مراسم،استفاده از ویدئو وال های غول پیکر SAB را بهترین راهکار دانسته اند.یک دستگاه نمایشگر غول پیکر LED به مساحت 9 متر مربع نصب و راه اندازی گردید.

مجتمع تجاری آیریک سنتر

با توجه به موقعیت استراتژیک این مجتمع تجاری در بولوار پرتردد فردوس شرق برای برند سازی و افزایش حضور مخاطب در مجتمع استفاده تلویزیون های شهری SAB تصمیم قابل تحسین کارفرمای گرامی بوده است.

یکدستگاه تلویزیون شهری در ورودی این مجتمع تجاری توسط گروه صنعتی صاب نصب و راه اندازی گردید.

مرکز صادرات و سرمایه گذاری ایران

مرکز صادرات و سرمایه گذاری ایران مکانی استراتژیک برای معرفی کالاهای ایرانی به بازار های جهانی است.مدیریت این مرکز برای معرفی هرچه بهتر کالاهای تولید کنندگان ایرانی به مشتریان بازار هدف کشورهای مختلف از ویدئووال های نسل پیشرفته SEAMLESS برند SAB استفاده مینمایند.

یکدستگاه به مساحت 10 متر مربع در این مرکز نصب و راه اندازی گردید.

مجموعه تاریخی سعد آباد

با توجه به اهمیت برگزاری همایش ها و سخنرانی ها و افزایش شکوه مراسم ها،گروه صنعتی صاب موفق به نصب و راه اندازی 1 دستگاه ویدئو وال نسل پیشرفته SEAMLESS با مساحت 15 متر مربع در سالن اجتماعات موزه ملت مجموعه تاریخی سعد آباد گردید.

مجتمع تجاری استار مال

مجتمع تجاری تفریحی استار یک از پروژه های مدرن استان البرز برای برند سازی و افزایش حضور مخاطب در مجتمع و معرفی برندهای خود، از  تلویزیون های شهری SAB بر سر درب ورودی مکان خود استفاده نموده است.

دو دستگاه تلویزیون شهری به مساحت 18 متر مربع در ورودی این مجتمع تجاری توسط گروه صنعتی صاب نصب و راه اندازی گردید.

راه آهن جمهوری اسلامی ایران

اطلاع رسانی و معرفی توانمندی های راه اهن جمهوری اسلمی ایران به شیوه تاثیر گذار از دغدغه های مهم مدیران فهیم میباشد که بر این اساس از ویدئو وال های نسل پیشرفته برند SABبه مساحت 8 متر مربع برای حضور قدرتمند در نمایشگاه بین المللی تهران بهره  مند شدند.

نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب مکانی استراتژیک برای معرفی  برندهای معتبر ایران و سایر کشور هاست.

به درخواست کارفرما یک دستگاه تلویزیون شهری به مساحت 12 متر مربع با تلاش شبانه روزی طی 48 ساعت  تولید،نصب و راه اندازی گردید.

شرکت یاوران خودرو

یاوران خودرو یکی از تولید کنندگان معتبر انواع اتوبوس برای معرفی و به اهتزاز درآوردن برند قدرتمند خود از در نمایشگاه ها از یک دستگاه ویدئو وال نسل پیشرفته صاب به مساحت 8 متر مربع استفاده مینماید.

مجتمع تجاری اکبری

ورودی مجتمع تخصصی ماشین و ابزار آلات صنایع چوب،  با توجه قدرت تاثیر گذاری تلویزیون های شهری صاب را برای ارتقاء برند خود و تبلیغات پربازده یک دستگاه به مساحت 8 متر مربع نصب و راه اندازی گردید.

دانشگاه اصفهان

بزرگترین ویدئو وال SAB2.5 کشور

دانشگاه اصفهان بزرگترین دانشگاه جامع کشور، با درایت و دلسوزی مدیران خود سالن همایش های پیامبر اعظم را که یکی از مدرنترین سالن های ایران میباشد را در سال 1399 راه اندازی و بهره برداری نمود.

این دانشگاه برای برگزاری هرچه با شکوه تر و موثر تر مراسمات خود، استفاده از ویدئو وال های نسل پیشرفته را برای خود ضروری دانسته و اقدام به خرید نصب و راه اندازی با کیفیت ترین نمایشگر پیشرفته  صنعتی با تکتولوژی LED در اولویت اصلی خود قرارداد.

گروه صنعتی صاب با افتخار بزرگترین ویدئو وال نسل پیشرفته کشور (SAB2.5) را تولید و در سالن همایش های پیامبر اعظم، نصب و راه اندازی نمود.

شرکت ملی صنایع مس ایران

(سالن کنفرانس معدن مس سرچشمه)

معدن مس سرچشمه دومین معدن بزرگ مس جهان میباشد، مدیران فهیم این معدن برای بهره برداری مطلوب از جلسات خود در سالن کنفرانس بسیار مدرن ساخته شده در سال 1399، استفاده از ویدئو وال های نسل پیشرفته SAB را ضروری دانسته اند.

از این رو گروه صنعتی صاب موفق به تولید،نصب و راه اندازی دو دستگاه ویدئو وال نسل پیشرفته با مساحت مجموع 12 متر مربع در سالن کنفرانس معدن مس سرچشمه گردید.

وزارت جهاد کشاورزی

(سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی)

با توجه به اهمیت برگزاری همایش ها و سخنرانی ها و افزایش شکوه مراسم ها،گروه صنعتی صاب موفق به اجرای یک دستگاه ویدئو وال نسل پیشرفته SEAMLESS رنتال  با مساحت30 متر مربع در سالن کنفرانس این سازمان  گردید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.