درود بر شما سروران گرامی

گروه صنعتی صاب، به لطف پروردگار مهربان در سال1380  با ایمان بر اصل<< کمک به پیشرفت دیگری،کمک به پیشرفت خودمان است>>تحقیقات خود را راستای رونق کسب و کار افراد  شروع کردیمتا اینکه توانستیم محصولاتی را تولید نماییم که باعث افزایش جاذبه و رونق هرنوع کسب و کاری شویم.

محصولات صاب از سال 1383 به صورت صنعتی و انبوه تولید و روانه بازار ایران شدند.

اولین محصول صاب تابلو روان با رنگ های قرمز،سبز،آبی، سفید و زرد بود که  با بهره مندی از علم و تخصص خود در زمینه ی الکترونیک و کامپیوتر در راستای تولید محصولات پر کاربرد، تلویزیون های شهری و ویدئو وال را تولید و به بازار ایران تقدیم کردیم.

هم اکنون صاب با تولید بیش از ده نوع محصول و ارائه راهکارهای ویژه باعث افزایش جاذبه و رونق کسب و کار و ارتقاء برند   هزاران مرکز تجاری،اداری و تفریحی در کل کشور شده است.

تیم مدیریت بازرگانی گروه صنعتی صاب با بهره مندی از علم و تخصص در زمینه های تحلیل بازار،فروش و بازاریابی،نیازهای مشتریان را برای ارائه کالا و خدمات بسیار مطلوب شناسایی وجهت تولید در اختیار تیم مدیریت مهندسی این مجموعه قرار داده است تا شما عزیزان از خرید خود احساس آرامش، رضایت و سودمندی را تجربه کنید.

صاب به لطف خدا و تعهد در برابر اعنماد مشتریان گرامی خود موفق به کسب مدال اعتماد مشتری از وزارت صنعت،معدن و تجارت گردیده است که علاوه بر آن اولین و تنها برند ملی کشور در صنعت خود و از پیشتازان صنعت نمایشگرهای غول پیکر LED در ایران و خاورمیانه می باشد.

تولیدات صاب نه تنها در بازار گسترده ایران و نزد مصرف کنندگان ایرانی جایگاه ویژه ای دارند، بلکه بخشی از بازار های اروپا و آسیا را به خود اختصاص داده است.

تلویزیون شهری های صاب،ویدئو وال ها و سایر نمایشگر های صنعتی صاب را میتوان در کشورهای زیر مشاهده نمود:

صادرات به آلمان،فرانسه،انگلیس،کانادا،اسپانیا،قزاقستان،ترکیه،گرجستان،روسیه ارمنستان،امارات و عراق.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.