راهکارهای ویژه برای استودیو های سازمان صدا و سیما

استفاده از ویدئو وال در در استودیو های شبکه تلویزیون بسیار ضروری است.
ویدئو وال های نسل قدیم معایب زیادی را دارند که گروه صنعتی صاب در نسل جدید ویدئو وال، تکنولوژی و راهکارهایی را ارائه نموده است که بی شک نیاز استودیو های صدا و سیما را برطرف و نسل قدیم ویدئو وال از صحنه رقابت خارج کرده است.
راهکارهای ویژه گروه صنعتی صاب:
1-ایجاد تصویر کاملا یکپارچهو بدون درز:
این نسل جدید ویدئو وال از تکنولوژی LED از نوع SMD بهره میگیرد،که با قرار دادن LED ها روی صفحه ای خاص،به صورت کاملا یکپارچه تولید و نصب میگردد.
لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی در اندازه ویدئو وال یکپارچه وجود ندارد و شما میتوانید لذت تماشای تصویری یکپارچه و بدون درز را به مخاطبین خود هدیه دهید.
2-پردازش تصویر با فرکانس بسیار بالا برای رفع خطوط راه راه در خروجی دوربین فیلمبرداری:
یکی از نگرانی ها و سختی کار فیلمبرداران مواجه شدن با خطوط راه راه است که هنگام فیلم برداری با ویدئو وال های فرکانس پایین است که باعث ایجاد تصویری نا مطلوب میباشد.
صاب با ارائه راهکار استفاده از تکنولوژی فرکانس بالا، معضل ایجاد خطوط راه راه را از بین برده است و فیلم برداران میتوانند با آسودگی خاطر از هر فاصله و زاویه ای به راحتی فیلم برداری کنند.
صاب این راهکار را با فرکانسی نزدیک به 4 کیلو هرتز را تقدیم به شما مینماید.
3- استفاده از پردازشگر های قدرتمند برای افزایش پاسخ دهی تصویر: یکی دیگر از نگرانی های مدیران فنی و فیلمبرداران عدم پاسخ سریع تصاویر است زیرا ویدئو وال های نسل قدیم برخی از تصاویر را با وقفه پخش میکنند که تاثیر نا مطلوبی در ذهن مخاطبین میذارد.
صاب با استفاده از پردازشگرهای قدرتمند خود با پاسخ دهی بسیار سریع تصویر در 3 نانو ثانیه، نمایش تصویری بدون هیچگونه وقفه را به ارمغان آورده است که مخاطبین از دیدن آن لذت میبرند.
4-ماندگاری بالای رنگ با استفاده از تکنولوژی پیشرفته LED در نسل پیشرفته ویدئووال:
پس از مدتی بسیار کوتاه از نصب ویدئو وال نسل قدیم، شاهد اختلاف رنگ پنل ها با یکدیگر خواهید بود، هم اکنون میتوانید این اختلاف رنگ را در ویدئو وال های اطراف خود مشاهده کنید.این اختلاف حاصل از تغییر رنگ پنل ها به دلیل عدم ماندگاری و کارکرد بالا میباشند.
صاب با استفاده از نوعی تکنولوژی پیشرفته LED، راهکاری بوجود آورده است که در نسل جدید ویدئو وال، ماندگاری رنگ حد اقل ده سال میباشد. این نسل جدید ویدئو وال میتواند در 24 ساعت شبانه روز روشن باشد و هیچ تغییر و اختلافی در رنگ ها رخ ندهد.
5-کنتراست بسیار بالا: با توجه به اینکه کنتراست یک عامل بسیار مهم در ایجاد تصویری با کیفیت است،صاب کنتراست نسل پیشرفته ویدئو وال را تا 5 برابر افزایش داده است .
6-نور مناسب و بالا جهت وضوح بیشتر تصاویر: در نسل قدیم ویدئووال به علت نورپایین آن و تداخل با نور پردازی صحنه، تصاویر به خوبی مشاهده نمیشوند.
صاب با استفاده از تکنولوژی خاص و پیشرفته در نسل جدید ویدئو وال،شدت نور را تا سه برابر افزایش داده است به گونه ای که شدت نور صحنه تاثیری در رویت تصویر نخواهد داشت و مخاطبین به راحتی تصاویر را مشاهده میکنند.
لازم به ذکر است سیستم کنترل شدت نور در ویدئو وال های پیشرفته بکار گرفته شده است تا در مواقع لازم، شدت نور را کم یا زیاد کرد.
7-کالیبراسیون پیکسل به پیکسل: در نسل جدید ویدئووال استفاده از طیف سنج پیشرفته صنعتی cs-2000 که 30 برابر سطح صنعتی است، برای کالیبره کردن روشنایی و رنگ آمیزی هر پیکسل برای رسیدن به 100% سازگاری متحد استفاده میشود.
در نسل قدیم چنین امکان کالیبراسیون وجو ندارد و عدم یکنواتختی رنگ ها در کل نمایشگر کاملا مشهود است
8- تولید و نصب ویدئو ال پیشرفته به صورت منحنی: در نسل جدید ویدئووال میتوان با توجه به مکان نصب، نمایشگر را به شکلهای منحنی محدب،مقعر و استوانه ای اجرا کرد که زیبایی فوق العاده ای را به محیط نصب میدهد و تاثیرگذاری شگرفی در ذهن مخاطبین میگذارد. در نسل قدیم امکان نصب به شکل منحنی وجو ندارد.
9-دسترسی از جلو برای ارائه خدمات: در نسل جدید ویدئو وال بااستفاده از مغناطیس در ساختار به راحتی میتوان از جلوی نمایشگر فقط قطعه معیوب را در کمترین زمان تعمیر یا تعویض کرد. در نسل قدیم در صورت بروز هرگونه نقص فنی کل نمایشگر باید باز شود و تعمیر ان زمان بر است.
10-تعمیرات سریع و راحت: در نسل جدید باتوجه به تکنولوژی ساخت تعمیرات حد اکثر 5 دقیقه طول میکشد و قطعات فقط قسمت معیوب تعویض یا تعمیر میگردد و نیازی به باز کردن کل پنل نیست.
11-زاوایه دید بسیار بالا: در نسل جدید ویدئو وال زاویه دید افقی و عمودی 160 درجه است که از جهات مختلف تصویر یکپارچه کاملا نمایان است.
12-صرفه جویی در فضای نصب در نسل جدید ویدئو وال ضخامت کل نمایشگر حد اکثر8/5سانتیمتر است که باعث میگردد ظرافت و زیبایی نمایشگر و فضای نصب دو چندان شود. 13- عدم محدودیت در نرم افزار و انتقال دیتا در نسل پیشرفته ویدئو وال در نسل جدید هیچگونه محدودیتی برای اپراتورهای حرفه ای وجود ندارد هر آنچه که از نرم افزار یک ویدئو وال انتطار دارند با بالاترین امکانات تعبیه شده است.
14-عدم نیاز به خنک سازی ویدئو وال نسل پیشرفته: در نسل قدیم برای بهبود عملکرد لازم به خنک سازی ویدئو وال از روش های مختلف است.
در نسل جدید ویدئو وال هیچ نیازی به خنک سازی آن نیست.

ویدئو وال صدا و سیما

برچسب ها: ویدئو وال صدا وسیما , انواع ویدئو وال , راهکار نصب ویدئو وال برای صدا و سیما , ویدئو وال منحنی

اجاره ویدئو وال , فروش ویژه ویدئو وال , اجاره تلویزیون شهری , ویدئو وال منحنی , ویدئو وال , تکنولوژی ویدئو وال

ویدئو وال با تکنولوژی LED , کنترلر ویدئو وال , ابزار ویدئو وال , ویدئو وال پیشرفته بدون درز , ویدئو وال فرکانس بالا

ویدئو وال بدن سیستم خنک کننده , پیکسل ویدئو وال , ویدئو وال 4K , ویدئو وال HD , ویدئو وال FULL HD

ویدئو پروسسور ویدئو وال , ویدئو کنترلر ویدئو وال , تلویزیون های شهری , ویدئو وال با پیکسل ها خود نور

دیجیتا ساینیج , ویدئو وال شبکه خبر , ویدئو وال شبکه ورزش , ویدئو وال خندوانه , اجاره تلویزیون شهری در تهران

اجاره ویدئو وال در تبریز , کارت کنترلر ویدئو وال , پردازشگر ویدئو وال صدا و سیما , انواع ویدئو وال صدا و سیما

برند برتر در صدا وسیما , شبکه ایران کالا , ویدئو وال چیست , ویدئو وال های غول پیکر SAB , ویدئو وال های منحنی

ویدئو وال دایره ای , تلویزیون شهری شفاف , تلویزیون خاص شهری , ویدئو وال برای مجتمع های تجاری

ویدئو وال برای تالار ها , راهکار افزایش جاذبه مجتمع های تجاری با استفاده از ویدئو وال

حذف نویز ویدئو وال در هنگام فیلم برداری , کنتراست ویدئو وال

sab
sab

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02128421802